همراه مدیریت آرمانی( هَم آ)| مشاوره, مدیریت , عارضه یابی , مسئولیت اجتماعی , حاکمیت شرکتی , برند , بازاریابی

به گزارش روابط عمومی، تایماز سید مصطفایی ، مدیر عامل شرکت همراه مدیریت آرمانی(هم آ) ، در پیامی آغاز سال  1397 را تبریک گفت.
ایشان با آرزوی شروع پر رونق برای کسب و کارها در سال جدید، توجه به مسئولیت اجتماعی شرکتی را از صاحبان، مدیران و اعضای هیئت مدیره بنگاه های اقتصادی خواستار شد.
مدیر عامل هم آ ، ادامه داد توجه و عمل به مسئولیت اجتماعی شرکتی ضمن کاهش ریسک های اجتماعی  و زیست محیطی پیرامون بنگاه موجب خوش نامی و برند محبوب در بین هواداران و جامعه آن بنگاه خواهد شد. البته نمی توان از کاهش هزینه های عملیاتی ، بهره وری نیروی انسانی و دیگر نتایج عمل به مسئولیت اجتماعی غافل شد.
دبیر جایزه مسئولیت اجتماعی، به برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی در سال 1396 اشاره نمود و تحولی بزرگ در دومین جایزه مسئولیت اجتماعی در سال 1397 را خبر داد. به طوری که تا کنون هفت وزارتخانه و معاونت ریاست جمهوری ، سازمان ها و انجمن های صنفی و مردمی به جمع حامیان این رویداد اضافه گردیده اند.
در پایان، با اعلام تداوم همراهی و ارائه خدمت شرکت همراه مدیریت آرمانی (هم آ)، در حوزه مسئولیت اجتماعی شرکتی به بنگاه ها، سال نو را به تک تک ایرانیان تبریک گفت.

تاریخچه شرکت

شرکت همراه مدیریت آرمانی

ارتباط با هَم آ

دفتر مرکزی: تهران - خیابان آفریقا - ابتدای چهارراه جهان کودک - برج امیر پرویز - طبقه 7 - واحد 72
کد پستی: 59486-46176
تلفن های تماس: 02188206711
ایمیل: info@hamagroup.ir
سایت: www.hamagroup.ir

Template Design:Cyanviolet Group