همراه مدیریت آرمانی( هَم آ)| مشاوره, مدیریت , عارضه یابی , مسئولیت اجتماعی , حاکمیت شرکتی , برند , بازاریابی

تایماز سید مصطفائی ، رئیس هیئت مدیره شرکت همراه مدیریت آرمانی از آغاز بکار دبیرخانه دائمی چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران خبر داد .
سید مصطفائی ادامه داد ؛ با توجه به شیوع بحران کرونا در سال گذشته ، چهارمین دوره جایزه برگزار نگردید ولی امسال با امید به انجام واکسیناسیون جمعیت هدف تا زمان رویداد و همچنین رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزاری همایش و از سوی دیگر درخواست شرکت های متقاضی حضور در این جایزه ، رویداد اصلی در اواخر سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد .
ایشان گفت ؛ اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق سایت جایزه csraward.Ir و همین سایت اعلام خواهد شد

?همراه مدیریت آرمانی و مرکز توسعه آموزش های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار مینمایند.?دوره تربیت نیروی متخصص مسئولیت اجتماعی شرکتی

?یادگیری یک مهارت جدید
✔️مسئولیت اجتماعی به عنوان یک استراتژی کسب و کار
✔️مهارت مدیریتی
✔️ افزایش اعتماد به نفس تعامل با جامعه
✔️خلق ارزش

?برای افراد حرفه ای که میخواهند مسئولیت اجتماعی و پایداری را در روزمرگی کسب و کار خود گنجانده و اثر گذاری شرکت خود را به حداکثر رسانند

ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر : 88206711 - 09122588964 ساناز احمدی فرد

 

 

 

 

 

 

 

میز گرد مسئولیت اجتماعی شرکتی و رونق اقتصادی با حضور ایمان قربانی مدیر کل روابط عمومی فرمانداری تهران ، مرتضی بهنام عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران و تایماز سید مصطفایی رئیس هیئت مدیره شرکت همراه مدیریت آرمانی به میزبانی روزنامه راه مردم برگزار شد

تایماز سید مصطفایی؛ دبیر سومین جایزه مسئولیت اجتماعی شرکتی و توسعه پایدار سازمان ها و بنگاه های اقتصادی
امروزه کلماتی چون شهروندی شرکتی، مسئولیت اجتماعی شرکتی، مسئولیت شرکتی و پایداری شرکتی مفاهیمی هستند که در دنیای کسب کار بسیار شنیده می شوند و به نوعی تنوع مفهومی و تکامل تدریجی این مفهوم را در دنیای کسب و کار نشان می دهد زیرا که هدف نهایی و غایی، توجه به مسئولیت های یک بنگاه اقتصادی و پایداری
کسب و کار آن بنگاه است.
شهروندی شرکتی عمدتا به فعالیتهای بشر دوستانه و توسعه جوامع اشاره دارد ، در حالیکه مسئولیت اجتماعی شرکتها فعالیتهایی فراتر از الزامات قانونی شرکت و استانداردهای متداول در آن است که به منظور یکپارچه کردن اثرات اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی در راستای استراتژی شرکت انجام می شود و به مثابه یک سیستم عمل می کند و مسئولیت شرکتی که مفهوم جدید تری به طبیعت است به احساس مسئولیت پذیری اشاره دارد که به نوعی در ارتباط با همه ذی نفعان شرکت وجود دارد و پایداری شرکتی و مسئولیت پذیری شرکتی نیز که مفهومی است که در دو سال اخیر عمدتا به مباحث مدیریتی وارد شده است به نوعی جمع بندی تمام مباحث گفته شده است .
مصطفایی افزود: برخی از مدیران که تعداد زیادی هم نمی باشند، مسئولیت اجتماعی شرکتها را به عنوان فرصت خلاقانه ای برای تقویت کسب و کار خود و در عین حال مشارکت در جامعه می دانند. آنها مسئولیت اجتماعی شرکتها را مرکز استراتژی های کلی خود می بینند که آنها را در اداره کردن مسائل کلیدی کسب و کار کمک می کند. چالش اصلی برای این گروه از مدیران اجرایی، ایجاد رویکردی است که این آرزوی بلند پروازانه را برآورده کند و متاسفانه تعداد انگشت شماری از آنها موفق یه یافتن این راه شده اند. با این حال برخی از شرکت های خلاق، با مشارکت های هوشمندانه به عنوان راهی برای ایجاد ارزش هم برای جامعه و هم برای کسب و کار از این موانع گذر کرده اند. این همکاری ها با تمرکز بر مسائل کلیدی تاثیر گذار میان جامعه و کسب و کار و با استفاده از توانایی های تکمیل کننده دو طرف، چالش های میان این دو را مدیریت می کند.
با این وجود از سوی دولت و نهادهای رسمی هیچ ابتکار یا اقدامی جهت ترویج اخلاق کسب و کار و تلاش در جهت مدرن سازی فرهنگ اقتصادی صورت نگرفته است ، هر چند ماده ۶ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار بر ارتقاء فرهنگ اخلاق کسب و کار تاکید دارد و دولت را موظف به ارایه راهکار کرده است .

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی،نشست مشترک تایماز سید مصطفایی،رئیس هیئت مدیره شرکت هم آ و علی اکبر بنی اسدی مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری سمنان در محل شرکت هم آ بر گزار شد.
در این دیدار صمیمانه،در خصوص اهمیت توجه شهرداری ها به مسئولیت اجتماعی شرکتی  و ترویج آن بحث و گفتگو شد.
بررسی چند نمونه موفق در دنیا،رویکرد شهرداری های کشور به این موضوع،نحوه مشارکت تمام ذینفعان در برنامه های مسئولانه شهری از دیگر بحث های مطرح شده در این جلسه بود.
بنی اسدی،علاقمندی و توجه شهردار سمنان را نسبت به مسئولیت اجتماعی شرکتی اعلام نموده و نسبت به تبیین رویکرد مسئولانه در مدیریت شهری و بدنه ذینفعان تاکید نمود.
در پایان جلسه،طرفین نسبت به توسعه و پیاده سازی این مفهوم در شهرداری سمنان ابراز امیدواری نموده و رئیس هیئت مدیره شرکت هم آ و دبیرجایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران همکاری تمام قد این مجموعه را با شهرداری سمنان را اعلام کرد.

 

 

 

گپ و گفتگوی مسئولانه آغاز شد
به گزارش روابط عمومی،در راستای توسعه و ترویج مسئولیت اجتماعی شرکتی، قسمت جدید دیدار و گپ و گفتگوی پیرامون این موضوع با صاحب نظران،مسئولان و افراد تاثیر گذار توسط دبیر خانه دائمی جایزه مسئولیت اجتماعی آغاز شد.
در اولین دیدارها؛ تایماز سید مصطفایی دبیر جایزه مسئولیت اجتماعی و رئیس هیئت مدیره شرکت مشاور هم آ، با مهرداد اکبریان رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادر کنندگان سنگ آهن ایران،نصیری رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر و قربانی مدیرکل روابط عمومی فرمانداری تهران دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار ها که در نوزدهم تیرماه محقق گردید در خصوص اهمیت مسئولیت اجتماعی شرکتی و همچنین پیشگیری و جلوگیری از فعالیت اشخاص حقوقی و حقیقی غیر متخصص در این حوزه و برگزاری "سومین جایزه مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه های اقتصادی" بحث و تبادل نظر گردید.
گزارش تصویری این نشست ها از شبکه های اجتماعی دبیرخانه دائمی جایزه مسئولیت اجتماعی منتشر خواهد شد.
این نشست ها بصورت سریالی بوده و ادامه دار خواهد بود.

 

 

پیام تبریک رئیس هیئت مدیره شرکت همراه مدیریت آرمانی به مناسبت آغاز سال 1398
تایماز سید مصطفایی؛ رئیس هیئت مدیره شركت همراه مدیریت آرمانی(هم آ) در پيامي فرارسيدن عيد نوروز را تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومي شركت هم آ متن پيام به اين شرح است :
همكاران ارجمند شركت هم آ،علاقمندان حوزه مسئولیت اجتماعی شرکتی ، مدیران و کارشناسان بنگاه های اقتصادی و خدماتی
سال نو و فصل بهار همراه با دگرگونی و خرمي طبیعت، آدمی را به عنوان اشرف مخلوقات به همگنی و هماهنگی با نظام آفرینش و حرکت درمسیر تحول و تکامل فرا می خواند و آیات الهی را در جای جای دفتر معرفت به درستی و زیبایی می نشاند تا فطرت عالي عقل و دین را تؤامان در وجود انسان برانگیزاند
با چنین دستمایه ای است که با توکل به خداوند منان امور دنیوي سامان و امر آخرت نیز به خیر پایان می یابد بدون شك همدلي و همفكري و تلاش بی شائبه يكايك همكاران در عرصه مسئولیت اجتماعی كشور از جمله مديران متعهد و باتجربه، كاركنان زبده و كارشناسان متخصص موجبات اين امر را فراهم آورد تا بتوانيم در راه رسالت خود که همانا ترویج و توسعه این مفهوم در میان سازمان ها و شرکتهای دولتی و خصوصی می باشد گام برداریم و برگزاری موفقیت آمیز چند ده سمینار و همایش ملی و بین المللی،انجام پروژه هایی در این حوزه و از همه مهم تر رویداد ملی جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی که در راه پيشرفت و تعالي به سوي قله هاي رفيع خودباوري و خودكفايي را عينيت بخشيم .
آرزو دارم در سال جديد نيز با استعانت از پيشگاه حضرت دوست و با تكيه بر مديريت علمي، تفكر سيستمي و با تلاش جميع همكاران ارجمندمان و هم افزایی با دانشگاه ها و انجمن های معتبر داخلی و خارجی، همچنان بتوانيم در مسير رشد و توسعه مسئولیت اجتماعی شرکتی ميهن عزيزمان گام هاي موثرتري را برداريم .
اينجانب از كليه همكاران گرانقدر و خانواده هاي معظم ايشان كه پيوسته با سعه صدر نقش مهمي در پيشبرد وظايف محوله داشته اند، تشكر و قدرداني نموده و سالي پربار و سرشار از موفقيت و بهروزي را براي تمامي عزيزان از درگاه خالق منان مسئلت مي نمايم.

تایماز سید مصطفایی
رئیس هیئت مدیره

?اگر آرزو دارید دنیا جای بهتری برای زندگی شود و تمام ابزار آن را در اختیارتان قرار دهند ، اما ندانید چگونه ؟!.....


?وقت آن است که در مورد ایزو ۲۶۰۰۰ بیشتر بدانید ، راهنمایی در مورد مسئولیت اجتماعی

دوره آموزشی ISO26000 با اعطای گواهینامه بین المللی

 

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر : 88206711 - 09122588964 ساناز احمدی فرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ، سید غلامرضا کاظمی دینان ، پیشکسوت روابط عمومی ایران و رئیس شورای سیاستگذاری هفته روابط عمومی در خصوص اهمیت مسئولیت اجتماعی شرکتی در بنگاه ها و سازمان های کشور با خبرنگار شرکت همراه مدیریت آرمانی (هم آ) گفتگو نمود.

بنابراین گزارش ، شرکت هم آ ، در راستای رسالت خود در ترویج و توسعه فرهنگ کسب و کار مسئولانه ثبت نظرات و گفتگو با افراد تاثیرگذار و دارای سابقه در این حوزه را در برنامه های خود قرار داده و در یک نشست دوستانه با سید غلامرضا کاظمی دینان رئیس سابق انجمن روابط عمومی ایران و پیشکسوت روابط عمومی و ارتباطات به گفتمان پرداخت.

 

جهت دریافت و مشاهده کامل این گفتگو به آدرس https://www.aparat.com/v/Xf87R  مراجعه نمایید.

تاریخچه شرکت

شرکت همراه مدیریت آرمانی

ارتباط با هَم آ

دفتر مرکزی: تهران - خیابان آفریقا - ابتدای چهارراه جهان کودک - برج امیر پرویز - طبقه 7 - واحد 72
کد پستی: 59486-46176
تلفن های تماس: 02188206711
ایمیل: info@hamagroup.ir
سایت: www.hamagroup.ir

Template Design:Cyanviolet Group